0
    0
       
       

      OXnet Keystone redukcia pre spojku SC simplex, biela

      Výrobca
      OXNET
      Kód
      NTW-OXKMM0015
      Part No.
      EC8203I-6/WH
      Dostupnosť

      skladom

      skladom

      BA

      Záruka
      60 mesiacov
      Vaša cena  s RP*
      0.76 EUR
      Vaša cena s DPH
      0.91 EUR
      Vaša cena bez DPH
      0.76 EUR
       

            Popis produktu


            Parametre

            Zaradenie1

            Kategória
            Konektory a spojky

            Základné parametre3

            Kategória
            Optika
            Tienenie
            Áno
            Typ
            Keystone

            Súvisiace produkty19

            • všetky19
            • Dátové zásuvky4
            • Konektory a spojky14
            • Patch panely1
              Názov produktu   Dostupnosť   Cena bez DPH Cena s DPH    
            OXnet Zásuvka Keystone 1 port, neosadená na omietku, biela
             

            skladom

            BA

            1.85 EUR 1.54 EUR

            bez DPH

             
            OXnet Zásuvka Keystone 2 port, neosadená na omietku, biela
             

            skladom

            BA

            2.78 EUR 2.32 EUR

            bez DPH

             
            OXnet Zásuvka Keystone 2 port, neosadená pod omietku, biela
             

            skladom

            BA

            4.72 EUR 3.93 EUR

            bez DPH

             
            OXnet Zásuvka Multiport  pre 6 alebo 12 keystonov, neosadená, biela
             

            skladom

            BA

            7.50 EUR 6.25 EUR

            bez DPH

             
            OXnet Nosná maska 22,5x45mm pro Mosaic Legrand/ABB, biela
             

            skladom

            BA

            0.77 EUR 0.64 EUR

            bez DPH

             
            OXnet 19" modulárny patch panel 48port 1U vhodný pre UTP i STP keystony, prazdny bez keystonov, čierny
             

            skladom

            BA

            28.13 EUR 23.44 EUR

            bez DPH

             
            Optická spojka SC/SC, SM simplex
            Optická spojka SC/SC, SM simplex
            OXNET
            NTW-OEMOPP-0010
             

            skladom

            BA

            2.02 EUR 1.68 EUR

            bez DPH

             
            Optická spojka SC/SC, SM simplex APC

            Znížená cena

            skladom

            BA

            2.88 EUR 2.40 EUR

            bez DPH

             
            Optická spojka SC/SC, MM simplex
            Optická spojka SC/SC, MM simplex
            OXNET
            NTW-OEMOPP-0050
             

            nie je skladom

            BA

            1.82 EUR 1.52 EUR

            bez DPH

             
            Optická spojka SC/SC, MM OM3 simplex
             

            nie je skladom

            BA

            2.21 EUR 1.84 EUR

            bez DPH

             
            Optická spojka SC/SC, MM OM4 simplex
             

            nie je skladom

            BA

            2.54 EUR 2.12 EUR

            bez DPH

             
            Optická spojka SC/SC, MM OM5 simplex
             

            nie je skladom

            BA

            3.89 EUR 3.24 EUR

            bez DPH

             
            Optická spojka LC/LC, SM duplex
            Optická spojka LC/LC, SM duplex
            OXNET
            NTW-OEMOPP-0025
             

            skladom

            BA

            3.12 EUR 2.60 EUR

            bez DPH

             
            Optická spojka LC/LC, SM duplex APC
            Optická spojka LC/LC, SM duplex APC
            OXNET
            NTW-OEMOPP-0026
             

            skladom

            BA

            4.03 EUR 3.36 EUR

            bez DPH

             
            Optická spojka SC/SC, MM simplex
            Optická spojka SC/SC, MM simplex
            OXNET
            NTW-OEMOPP-0065
             

            nie je skladom

            BA

            3.12 EUR 2.60 EUR

            bez DPH

             
            Optická spojka LC/LC, MM OM3 duplex
            Optická spojka LC/LC, MM OM3 duplex
            OXNET
            NTW-OEMOPP-0066
             

            nie je skladom

            BA

            3.50 EUR 2.92 EUR

            bez DPH

             
            Optická spojka LC/LC, MM OM4 duplex
            Optická spojka LC/LC, MM OM4 duplex
            OXNET
            NTW-OEMOPP-0067
             

            nie je skladom

            BA

            5.14 EUR 4.28 EUR

            bez DPH

             
            Optická spojka LC/LC, MM OM5 duplex
            Optická spojka LC/LC, MM OM5 duplex
            OXNET
            NTW-OEMOPP-0068
             

            nie je skladom

            BA

            9.94 EUR 8.28 EUR

            bez DPH

             
            Optická spojka LC/LC, SM duplex, bez příruby
             

            skladom

            BA

            4.08 EUR 3.40 EUR

            bez DPH

             
             

            K prevádzke nášho webu online.westech.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...