0
    0
       
       

      Optická spojka LC/LC, MM duplex

      Výrobca
      OXNET
      Kód
      NTW-OEMOPP-0065
      Part No.
      SPOJOPSC-DUP-MM
      Dostupnosť

      nie je skladom

      nie je skladom

      BA

      Záruka
      24 mesiacov
      Vaša cena  s RP*
      2.60 EUR
      Vaša cena s DPH
      3.12 EUR
      Vaša cena bez DPH
      2.60 EUR
       

            Popis produktu


            Parametre

            Zaradenie1

            Kategória
            Konektory a spojky

            Základné parametre4

            Farba
            Šedá
            Kategória
            Optika
            Tienenie
            Nie
            Typ
            Spojka

            Súvisiace produkty8

            • všetky8
            • Káble, redukcie2
            • Konektory a spojky4
            • Patch panely2
              Názov produktu   Dostupnosť   Cena bez DPH Cena s DPH    
            Optická spojka LC/LC, MM OM3 duplex
            Optická spojka LC/LC, MM OM3 duplex
            OXNET
            NTW-OEMOPP-0066
             

            nie je skladom

            BA

            3.50 EUR 2.92 EUR

            bez DPH

             
            Optická spojka LC/LC, MM OM4 duplex
            Optická spojka LC/LC, MM OM4 duplex
            OXNET
            NTW-OEMOPP-0067
             

            nie je skladom

            BA

            5.14 EUR 4.28 EUR

            bez DPH

             
            Optická spojka LC/LC, MM OM5 duplex
            Optická spojka LC/LC, MM OM5 duplex
            OXNET
            NTW-OEMOPP-0068
             

            nie je skladom

            BA

            9.94 EUR 8.28 EUR

            bez DPH

             
            OEM optická vaňa,1U, max. 24x SC simplex/LC duplex/E2000, výsuv,vč.kazety, čierna
             

            skladom

            BA

            42.00 EUR 35.00 EUR

            bez DPH

             
            OEM optický box nástěnný vnitřní pro 8 SC simplex, LC duplex, E2000

            Na objednávku

            nie je skladom

            BA

            35.99 EUR 29.99 EUR

            bez DPH

             
            OXnet Keystone redukcia pre spojku SC simplex, biela
             

            skladom

            BA

            0.91 EUR 0.76 EUR

            bez DPH

             
            Optický Pigtail 62,5/125, OM1, LC, 2m
             

            nie je skladom

            BA

            7.54 EUR 6.28 EUR

            bez DPH

             
            Optický Pigtail 50/125, OM2, LC, 2m
            Optický Pigtail 50/125, OM2, LC, 2m
            OXNET
            NTW-OEMOPP-5220
             

            nie je skladom

            BA

            6.77 EUR 5.64 EUR

            bez DPH