0
    0
       
       

      Optický simplex patch kábel 9/125, OS2, SC(APC)/SC(APC), pre Orange a Magio, 7m

      Výrobca
      OXNET
      Kód
      NTW-OEMOS2S-01075
      Part No.
      14444
      Dostupnosť

      skladom

      skladom

      BA

      Záruka
      24 mesiacov
      Vaša cena  s RP*
      16.55 EUR
      Vaša cena s DPH
      19.86 EUR
      Vaša cena bez DPH
      16.55 EUR
       
       

      varianty produktov

      Iné dĺžky

      Dĺžka kábla :

        5 m

      O0944.5

      15.09 EUR

      skladom

       

      Dĺžka kábla :

        10 m

      O0944.10

      17.91 EUR

      skladom

       
       

      Iné farby

       

      Počet zásuviek

       
       

            Popis produktu

            Typ vlákna: SM, 09/125, OS2, G657A1
            Konektory: SC-SC
            Broušení: APC-APC
            Barva: Žlutá
            Plášť: LSZH
            Průměr:3mm
            Délka: 7m
            Provedení:Simplex

            Skladovací a provozní teplota: -40 až +70°C

            Parametre

            Zaradenie1

            Kategória
            Káble, redukcie

            Základné parametre9

            Dĺžka kábla
            7,5  m
            Farba
            Žltá
            Kategória
            OS2
            Počet zásuviek
            0
            Tienenie
            Optika
            Typ
            Patch kábel
            Typ jadra
            Optika - SM
            Typ konektoru A
            SC (APC)
            Typ konektoru B
            SC (APC)

            Vlastnosti a funkcie1

            Smart
            Nie