0
    0
       
       

      Optický simplex patch kábel 9/125, OS2, SC(APC)/SC(APC), pre Orange a Magio, 5m

      Výrobca
      OXNET
      Kód
      NTW-OEMOS2S-01050
      EAN
      O0944.5
      Part No.
      O0944.5
      Záruka
      24 mesiacov
      Vaša cena  s RP*
      15.09 EUR
      Vaša cena s DPH
      18.11 EUR
      Vaša cena bez DPH
      15.09 EUR
       
       

      varianty produktov

      Iné dĺžky

      Iné farby

       
       

            Popis produktu

            Simplex Jump 2xSCAPC8°,9/125µ 0,5 Meter, LSZH, OS1/OS2, Kábel pre Orange a Magio


            Fiber: I-VH 1E 9/125µ OS2
            Length: 5m
            Jacket: yellow
            Plug: SC/APC green

            Kábel pre Orange a Magio


            Parametre

            Zaradenie1

            Kategória
            Káble, redukcie

            Základné parametre8

            Dĺžka kábla
            5  m
            Farba
            Žltá
            Kategória
            OS2
            Tienenie
            Optika
            Typ
            Patch kábel
            Typ jadra
            Optika - SM
            Typ konektoru A
            SC (APC)
            Typ konektoru B
            SC (APC)
             

            K prevádzke nášho webu online.westech.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...