0
    0
       
       

      Optický simplex patch kábel 9/125, OS2, LC/SC(APC), 15m

      Výrobca
      OXNET
      Kód
      NTW-OEMOS1S-08150
      EAN
      4040849596537
      Part No.
      14593
      Dostupnosť

      nie je skladom

      nie je skladom

      BA

      Záruka
      24 mesiacov
      Vaša cena  s RP*
      20.07 EUR
      Vaša cena s DPH
      24.08 EUR
      Vaša cena bez DPH
      20.07 EUR
       
      Objednať

            Popis produktu

            Typ vlákna: SM, 09/125, OS2, G657A1

            Konektory: SC/APC-LC/UPC
            Barva: Žlutá
            Armorování: NE
            Plášť: LSZH
            Průměr: 3mm
            Délka: 15m
            Provedení: Simplex

            Skladovací a provozní teplota: -40 až +70°C

            Parametre

            Zaradenie1

            Kategória
            Káble, redukcie

            Základné parametre9

            Dĺžka kábla
            15  m
            Farba
            Žltá
            Kategória
            OS1
            Počet zásuviek
            0
            Tienenie
            Optika
            Typ
            Patch kábel
            Typ jadra
            Optika - SM
            Typ konektoru A
            LC
            Typ konektoru B
            SC (APC)

            Vlastnosti a funkcie1

            Smart
            Nie