0
    0
       
       

      Optický simplex patch kábel 9/125, OS1, LC/SC, 0,5m

      Výrobca
      OXNET
      Kód
      NTW-OEMOS1S-08005
      Part No.
      10491
      Dostupnosť

      skladom

      skladom

      BA

      Záruka
      24 mesiacov
      Vaša cena  s RP*
      26.46 EUR
      Vaša cena s DPH
      31.75 EUR
      Vaša cena bez DPH
      26.46 EUR
       
      Objednať
       

      varianty produktov

      Iné dĺžky

       

      Iné farby

       

      Počet zásuviek

       
       

            Popis produktu

            Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1

            Konektory: LC-SC
            Broušení: UPC-UPC
            Barva: Žlutá
            Armorování: NE
            Plášť: LSZH
            Průměr: 3mm
            Délka: 0,5m
            Provedení: Simplex

            Skladovací a provozní teplota: -40 až +70°C

            Parametre

            Zaradenie1

            Kategória
            Káble, redukcie

            Základné parametre9

            Dĺžka kábla
            0,5  m
            Farba
            Žltá
            Kategória
            OS1
            Počet zásuviek
            0
            Tienenie
            Optika
            Typ
            Patch kábel
            Typ jadra
            Optika - SM
            Typ konektoru A
            LC
            Typ konektoru B
            SC

            Vlastnosti a funkcie1

            Smart
            Nie