0
    0
       

      Znížená cena

      Optický Pigtail 9/125, OS2, SC/APC, 1,5m

      Výrobca
      OXNET
      Kód
      NTW-OEMOPP-3122
      EAN
      NTW-OEMOPP-3122
      Part No.
      PIG09/125SC/APC-1,5M
      Záruka
      24 mesiacov
      Vaša cena  s RP*
      2.44 EUR
      Vaša cena s DPH
      2.93 EUR
      Vaša cena bez DPH
      2.44 EUR
       
       

      varianty produktov

      Iné dĺžky

      Dĺžka kábla :

        1 m

      PIG09/125SC/APC-1M

      2.28 EUR

       
       

      Iné farby

       
       

            Popis produktu

            Vložný útlum: <= 0.3dB (Max.)
            Zpětný útlum: => 60dB
            Teplota při zapojení: -20oC až +75oC
            Teplota při skladování: -40oC až +75oC

            Parametre

            Zaradenie1

            Kategória
            Káble, redukcie

            Základné parametre8

            Dĺžka kábla
            1,5  m
            Farba
            Zelená
            Kategória
            OS2
            Tienenie
            Optika
            Typ
            Pigtail
            Typ jadra
            Optika - SM
            Typ konektoru A
            SC (APC)
            Typ konektoru B
            SC (APC)

            Súvisiace produkty4

            • všetky4
            • Konektory a spojky4
              Názov produktu   Dostupnosť   Cena bez DPH Cena s DPH    
            Optická spojka SC/SC, SM simplex APC

            Znížená cena

            2.88 EUR 2.40 EUR

            bez DPH

             
            Optická spojka SC/SC, SM duplex APC
            Optická spojka SC/SC, SM duplex APC
            OXNET
            NTW-OEMOPP-0022
             
            3.65 EUR 3.04 EUR

            bez DPH

             
            Ochrana sváru 60mm
            Ochrana sváru 60mm
            OEM
            NTW-OEMOPP-0110
             
            0.58 EUR 0.48 EUR

            bez DPH

             
            Ochrana sváru 40mm
            Ochrana sváru 40mm
            OEM
            NTW-OEMOPP-0100

            Na objednávku

            0.48 EUR 0.40 EUR

            bez DPH

             
             

            K prevádzke nášho webu online.westech.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...