0
    0
       
       

      -36%

      Optický Pigtail 9/125, OS2, LC/APC, 1m

      Výrobca
      OXNET
      Kód
      NTW-OEMOPP-3124
      Part No.
      PIG09/125LC/APC-1M
      Dostupnosť

      nie je skladom

      nie je skladom

      BA

      Záruka
      24 mesiacov
      Vaša cena  s RP*
      8.40 EUR
      Vaša cena s DPH
      10.08 EUR
      Vaša cena bez DPH
      8.40 EUR
       
       

      varianty produktov

      Iné dĺžky

      Dĺžka kábla :

        1,5 m

      PIG09/125LC/APC-1,5M

      5.36 EUR

      skladom

       
       

      Iné farby

       
       

            Popis produktu

            Vložný útlum: <= 0.3dB (Max.)
            Zpětný útlum: => 60dB
            Teplota při zapojení: -20oC až +75oC
            Teplota při skladování: -40oC až +75oC

            Parametre

            Zaradenie1

            Kategória
            Káble, redukcie

            Základné parametre8

            Dĺžka kábla
            1  m
            Farba
            Zelená
            Kategória
            OS2
            Tienenie
            Optika
            Typ
            Pigtail
            Typ jadra
            Optika - SM
            Typ konektoru A
            LC (APC)
            Typ konektoru B
            LC (APC)

            Súvisiace produkty3

            • všetky3
            • Konektory a spojky3
              Názov produktu   Dostupnosť   Cena bez DPH Cena s DPH    
            Optická spojka LC/LC, SM duplex APC
            Optická spojka LC/LC, SM duplex APC
            OXNET
            NTW-OEMOPP-0026
             

            skladom

            BA

            4.03 EUR 3.36 EUR

            bez DPH

             
            Ochrana sváru 60mm
            Ochrana sváru 60mm
            OEM
            NTW-OEMOPP-0110
             

            skladom

            BA

            0.58 EUR 0.48 EUR

            bez DPH

             
            Ochrana sváru 40mm
            Ochrana sváru 40mm
            OEM
            NTW-OEMOPP-0100

            Na objednávku

            nie je skladom

            BA

            0.48 EUR 0.40 EUR

            bez DPH

             
             

            K prevádzke nášho webu online.westech.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...