0
    0
       
       

      -33%

      Optický Pigtail 50/125, OM5, SC, 2m

      Výrobca
      OXNET
      Kód
      NTW-OEMOPP-8120
      Part No.
      PIG50/125M5SC-2M
      Dostupnosť

      nie je skladom

      nie je skladom

      BA

      Záruka
      24 mesiacov
      Vaša cena  s RP*
      8.84 EUR
      Vaša cena s DPH
      10.61 EUR
      Vaša cena bez DPH
      8.84 EUR
       

            Popis produktu


            Parametre

            Zaradenie1

            Kategória
            Káble, redukcie

            Základné parametre9

            Dĺžka kábla
            2  m
            Farba
            Šedá
            Kategória
            OM4
            Počet zásuviek
            0
            Tienenie
            Optika
            Typ
            Pigtail
            Typ jadra
            Optika - MM
            Typ konektoru A
            SC
            Typ konektoru B
            SC

            Vlastnosti a funkcie1

            Smart
            Nie

            Súvisiace produkty4

            • všetky4
            • Konektory a spojky4
              Názov produktu   Dostupnosť   Cena bez DPH Cena s DPH    
            Optická spojka SC/SC, MM OM5 simplex
             

            nie je skladom

            BA

            3.89 EUR 3.24 EUR

            bez DPH

             
            Optická spojka SC/SC, MM OM5 duplex
            Optická spojka SC/SC, MM OM5 duplex
            OXNET
            NTW-OEMOPP-0063
             

            nie je skladom

            BA

            5.62 EUR 4.68 EUR

            bez DPH

             
            Ochrana sváru 60mm
            Ochrana sváru 60mm
            OEM
            NTW-OEMOPP-0110
             

            skladom

            BA

            0.58 EUR 0.48 EUR

            bez DPH

             
            Ochrana sváru 40mm
            Ochrana sváru 40mm
            OEM
            NTW-OEMOPP-0100

            Na objednávku

            skladom

            BA

            0.48 EUR 0.40 EUR

            bez DPH