0
    0
       
       

      Optický kabel DROP FTTx SM 4x9/125, OS2 G.657A2, TB, LSOH, Eca, čierny, 1000m

      Výrobca
      OEM
      Kód
      NTW-OEMFOS2-4010
      EAN
      725765545213
      Part No.
      7045
      Dostupnosť

      skladom

      skladom

      BA

      Záruka
      24 mesiacov
      Vaša cena  s RP*
      548.00 EUR
      Vaša cena s DPH
      657.60 EUR
      Vaša cena bez DPH
      548.00 EUR
       
      Objednať

            Popis produktu

            VLÁKNO G657A2 - JEŠTĚ LEPSÍ POLOMĚR OHYBU - 7,5mm

            Univerzální optický kabel konstrukce DROP s LSOH pláštěm a singlemode vlákny.
            Balení špulka 1000m

            Parametry
            konstrukce: DROP se zvýšenou tahovou odolností (kabel s těsnou sekundární ochranou a aramidovým tahovým prvkem)
            optické vlákno: 4x SM09/125 G.657A2
            plášť: UV stabilní LSOH plášť, pro venkovní i vnitřní použití

            Použití:
            Kabel je určen jak pro nechráněnou venkovní instalaci, tak pro instalaci v budovách, kolektorech, trubkách apod. Vzhledem k vysoké tahové odolnosti (1000N) je možno bezpečně instalovat kabel převěsem až do vzdálenost 50m. Malý průměr a vysoká ohebnost zajišťují vynikající přenosové a instalační vlastnosti ve stísněných prostorech a všude tam, kde je třeba rozvést více oddělených spojů.
            Snadnou instalaci ulehčuje praktické balení v papírovém boxu s cívkou uloženou na kovových ložiskách.  


            typ kabelu: samonosný DROP kabel s LSOH pláštěm, vlákna s těsnou sek. ochranou
            specifikace vlákna: SM 9/125 G.657A2
            tahový prvek: vodublokující aramidová příze
            tloušťka pláště: (mm) 0,7
            barva pláště: černá
            materiál pláště: UV stabilní LSOH
            průměr kabelu: 3,2 ± 0,2
            hmotnost kabelu: 13,5 kg/km
            min. poloměr ohybu: 7,5mm
                                       
            útlum (dB/km):
            0,4 při 1310nm
            0,3 při 1550nm
            max. tahová odolnost: 1000 N (deformace vlákna 0,8%)
            odolnost v tlaku: 500 N/100mm - krátkodobě
            teplota instalační:      - 5 ~ +40
            provozní:     - 20 ~ +50
            skladovací:  - 25 ~ +60

            Parametre

            Zaradenie1

            Kategória
            Káble - metráž

            Základné parametre7

            Dĺžka kábla
            1000  m
            Farba
            Čierna
            Kategória
            OS2
            Prevedenie plast
            Outdoor
            Tienenie
            Nie
            Typ
            Metráž
            Typ jadra
            Optika - SM