0
    0
       
       

      -64%

      Optický duplex patch kábel 9/125, OS1, LC/ST, 1m

      Výrobca
      OXNET
      Kód
      NTW-OEMOS1D-10010
      Part No.
      DPX-9-LC/ST-1
      Dostupnosť

      nie je skladom

      nie je skladom

      BA

      Záruka
      24 mesiacov
      Vaša cena  s RP*
      11.13 EUR
      Vaša cena s DPH
      13.36 EUR
      Vaša cena bez DPH
      11.13 EUR
       
       

      varianty produktov

      Iné dĺžky

      Dĺžka kábla :

        2 m

      DPX-9-LC/ST-2

      11.58 EUR

      nie je skladom

       
       

      Iné farby

       

      Počet zásuviek

       
       

            Popis produktu


            Parametre

            Zaradenie1

            Kategória
            Káble, redukcie

            Základné parametre9

            Dĺžka kábla
            1  m
            Farba
            Žltá
            Kategória
            OS1
            Počet zásuviek
            0
            Tienenie
            Optika
            Typ
            Patch kábel
            Typ jadra
            Optika - SM
            Typ konektoru A
            LC
            Typ konektoru B
            ST

            Vlastnosti a funkcie1

            Smart
            Nie