0
     

    Znížená cena

    Optický duplex patch kábel 9/125, OS1, LC/SC, 3m

    Výrobca
    OXNET
    Kód
    NTW-OEMOS1D-08030
    Part No.
    13-HPS108-3M
    Záruka
    24 mesiacov
    Vaša cena  s RP*
    30.24 EUR
    Vaša cena s DPH
    36.29 EUR
    Vaša cena bez DPH
    30.24 EUR
     
     

    varianty produktov

    Iné dĺžky

    Dĺžka kábla :

      2 m

    13-HPS108-2M

    26.46 EUR

     

    Dĺžka kábla :

      5 m

    13-HPS108-5M

    13.74 EUR

     
     

    Iné farby

     
     

          Popis produktu


          Produkt manažér:

          Radovan Votava,  votava@westech.sk

          Parametre

          Zaradenie1

          Kategória
          Káble, redukcie

          Základné parametre8

          Dĺžka kábla
          3  m
          Farba
          Žltá
          Kategória
          OS1
          Tienenie
          Optika
          Typ
          Patch kábel
          Typ jadra
          Optika - SM
          Typ konektoru A
          LC
          Typ konektoru B
          SC
           

          K prevádzke nášho webu online.westech.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...