0
    0
       
       

      Optický duplex patch kábel 62,5/125, OM1, ST/ST, 2m

      Výrobca
      OXNET
      Kód
      NTW-OEMOM1D-02010
      Part No.
      DPX-62,5-ST/ST-1
      Záruka
      24 mesiacov
      Vaša cena  s RP*
      17.64 EUR
      Vaša cena s DPH
      21.17 EUR
      Vaša cena bez DPH
      17.64 EUR
       
       

      varianty produktov

      Iné dĺžky

      Dĺžka kábla :

        2 m

      DPX-62,5-ST/ST-2

      18.45 EUR

       
       

      Iné farby

       
       

            Popis produktu


            Parametre

            Zaradenie1

            Kategória
            Káble, redukcie

            Základné parametre8

            Dĺžka kábla
            1  m
            Farba
            Oranžová
            Kategória
            OM1
            Tienenie
            Optika
            Typ
            Patch kábel
            Typ jadra
            Optika - MM
            Typ konektoru A
            ST
            Typ konektoru B
            ST
             

            K prevádzke nášho webu online.westech.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...