0
    0
       
       

      Optický duplex patch kábel 50/125, OM4, LC/LC, 10m

      Výrobca
      OXNET
      Kód
      NTW-OEMOM4D-06100
      Part No.
      0935
      Dostupnosť

      nie je skladom

      nie je skladom

      BA

      Záruka
      24 mesiacov
      Vaša cena  s RP*
      15.54 EUR
      Vaša cena s DPH
      18.65 EUR
      Vaša cena bez DPH
      15.54 EUR
       
      Objednať

            Popis produktu

            Typ vlákna: MM, OM4, 50/125
            Konektory: LC-LC
            Broušení: UPC-UPC
            Barva: Růžová
            Armorování: NE
            Plášť: LSZH
            Průměr: 3mm
            Délka: 10m
            Provedení: Duplex

            Skladovací a provozní teplota: -40 až +70°C

            Parametre

            Zaradenie1

            Kategória
            Káble, redukcie

            Základné parametre9

            Dĺžka kábla
            10  m
            Farba
            Ružová
            Kategória
            OM4
            Počet zásuviek
            0
            Tienenie
            Optika
            Typ
            Patch kábel
            Typ jadra
            Optika - MM
            Typ konektoru A
            LC
            Typ konektoru B
            LC

            Vlastnosti a funkcie1

            Smart
            Nie