0
    0
       
       

      -25%

      Optický duplex patch kábel 50/125, OM2, SC/SC, 10m

      Výrobca
      OXNET
      Kód
      NTW-OEMOM2D-00100
      Part No.
      DPX-50-SC/SC-10
      Dostupnosť

      nie je skladom

      nie je skladom

      BA

      Záruka
      24 mesiacov
      Vaša cena  s RP*
      27.75 EUR
      Vaša cena s DPH
      33.30 EUR
      Vaša cena bez DPH
      27.75 EUR
       
      Objednať
       

      varianty produktov

      Iné dĺžky

      Dĺžka kábla :

        5 m

      13-HHM111-5M

      17.07 EUR

      skladom

      Dĺžka kábla :

        15 m

      DPX-50-SC/SC-15

      34.05 EUR

      nie je skladom

       

      Iné farby

       

      Počet zásuviek

       
       

            Popis produktu


            Parametre

            Zaradenie1

            Kategória
            Káble, redukcie

            Základné parametre9

            Dĺžka kábla
            10  m
            Farba
            Oranžová
            Kategória
            OM2
            Počet zásuviek
            0
            Tienenie
            Optika
            Typ
            Patch kábel
            Typ jadra
            Optika - MM
            Typ konektoru A
            SC
            Typ konektoru B
            SC

            Vlastnosti a funkcie1

            Smart
            Nie