0
    0
       
       

      Optická spojka SC/SC, SM duplex

      Výrobca
      OXNET
      Kód
      NTW-OEMOPP-0020
      Part No.
      SPOJOPSC-DUP
      Dostupnosť

      nie je skladom

      nie je skladom

      BA

      Záruka
      24 mesiacov
      Vaša cena  s RP*
      1.84 EUR
      Vaša cena s DPH
      2.21 EUR
      Vaša cena bez DPH
      1.84 EUR
       

            Popis produktu


            Parametre

            Zaradenie1

            Kategória
            Konektory a spojky

            Základné parametre4

            Farba
            Modrá
            Kategória
            Optika
            Tienenie
            Nie
            Typ
            Spojka

            Súvisiace produkty5

            • všetky5
            • Káble, redukcie2
            • Konektory a spojky3
              Názov produktu   Dostupnosť   Cena bez DPH Cena s DPH    
            Optická spojka SC/SC, SM simplex
            Optická spojka SC/SC, SM simplex
            OXNET
            NTW-OEMOPP-0010
             

            skladom

            BA

            2.02 EUR 1.68 EUR

            bez DPH

             
            Optická spojka SC/SC, SM simplex APC

            Znížená cena

            skladom

            BA

            2.88 EUR 2.40 EUR

            bez DPH

             
            Optická spojka SC/SC, SM duplex APC
            Optická spojka SC/SC, SM duplex APC
            OXNET
            NTW-OEMOPP-0022
             

            nie je skladom

            BA

            3.65 EUR 3.04 EUR

            bez DPH

             
            Optický Pigtail 9/125, OS2, SC, 1m
            Optický Pigtail 9/125, OS2, SC, 1m
            OXNET
            NTW-OEMOPP-3010
             

            skladom

            BA

            2.74 EUR 2.28 EUR

            bez DPH

             
            Optický Pigtail 9/125, OS2, SC, 2m
            Optický Pigtail 9/125, OS2, SC, 2m
            OXNET
            NTW-OEMOPP-3020
             

            nie je skladom

            BA

            2.93 EUR 2.44 EUR

            bez DPH