0
    0
       
       

      Optická spojka SC/SC, MM duplex

      Výrobca
      OXNET
      Kód
      NTW-OEMOPP-0060
      Part No.
      SPOJOPSC-MM-DUP
      Dostupnosť

      nie je skladom

      nie je skladom

      BA

      Záruka
      24 mesiacov
      Vaša cena  s RP*
      2.00 EUR
      Vaša cena s DPH
      2.40 EUR
      Vaša cena bez DPH
      2.00 EUR
       

            Popis produktu


            Parametre

            Zaradenie1

            Kategória
            Konektory a spojky

            Základné parametre4

            Farba
            Šedá
            Kategória
            Optika
            Tienenie
            Nie
            Typ
            Spojka

            Súvisiace produkty5

            • všetky5
            • Káble, redukcie2
            • Konektory a spojky3
              Názov produktu   Dostupnosť   Cena bez DPH Cena s DPH    
            Optická spojka SC/SC, MM OM3 duplex
            Optická spojka SC/SC, MM OM3 duplex
            OXNET
            NTW-OEMOPP-0061
             

            nie je skladom

            BA

            3.65 EUR 3.04 EUR

            bez DPH

             
            Optická spojka SC/SC, MM OM4 duplex
            Optická spojka SC/SC, MM OM4 duplex
            OXNET
            NTW-OEMOPP-0062
             

            nie je skladom

            BA

            4.03 EUR 3.36 EUR

            bez DPH

             
            Optická spojka SC/SC, MM OM5 duplex
            Optická spojka SC/SC, MM OM5 duplex
            OXNET
            NTW-OEMOPP-0063
             

            nie je skladom

            BA

            5.62 EUR 4.68 EUR

            bez DPH

             
            Optický Pigtail 62,5/125, OM1, SC, 2m
             

            nie je skladom

            BA

            5.66 EUR 4.72 EUR

            bez DPH

             
            Optický Pigtail 50/125, OM2, SC, 2m
            Optický Pigtail 50/125, OM2, SC, 2m
            OXNET
            NTW-OEMOPP-5120
             

            nie je skladom

            BA

            5.14 EUR 4.28 EUR

            bez DPH