0
    0
       
       

      Optická spojka LC/LC, SM quad

      Výrobca
      OXNET
      Kód
      NTW-OEMOPP-0035
      Part No.
      SPOJOPLC-QUAD
      Dostupnosť

      nie je skladom

      nie je skladom

      BA

      Záruka
      24 mesiacov
      Vaša cena  s RP*
      5.36 EUR
      Vaša cena s DPH
      6.43 EUR
      Vaša cena bez DPH
      5.36 EUR
       

            Popis produktu


            Parametre

            Zaradenie1

            Kategória
            Konektory a spojky

            Základné parametre4

            Farba
            Modrá
            Kategória
            Optika
            Tienenie
            Nie
            Typ
            Spojka

            Súvisiace produkty5

            • všetky5
            • Káble, redukcie2
            • Konektory a spojky3
              Názov produktu   Dostupnosť   Cena bez DPH Cena s DPH    
            Optická spojka LC/LC, SM duplex
            Optická spojka LC/LC, SM duplex
            OXNET
            NTW-OEMOPP-0025
             

            skladom

            BA

            3.12 EUR 2.60 EUR

            bez DPH

             
            Optická spojka LC/LC, SM duplex APC
            Optická spojka LC/LC, SM duplex APC
            OXNET
            NTW-OEMOPP-0026
             

            skladom

            BA

            4.03 EUR 3.36 EUR

            bez DPH

             
            Optický Pigtail 9/125, OS2, LC, 1m
            Optický Pigtail 9/125, OS2, LC, 1m
            OXNET
            NTW-OEMOPP-3030
             

            skladom

            BA

            4.94 EUR 4.12 EUR

            bez DPH

             
            Optický Pigtail 9/125, OS2, LC, 2m
            Optický Pigtail 9/125, OS2, LC, 2m
            OXNET
            NTW-OEMOPP-3040
             

            nie je skladom

            BA

            5.66 EUR 4.72 EUR

            bez DPH

             
            Optická spojka LC/LC, SM duplex, bez příruby
             

            skladom

            BA

            4.08 EUR 3.40 EUR

            bez DPH