0
    0
       
       

      OEM optický box nástěnný vnitřní pro 8 SC simplex, LC duplex, E2000

      Výrobca
      OEM
      Kód
      NTW-OEMPMV2000
      Part No.
      FTTH-104
      Dostupnosť

      nie je skladom

      nie je skladom

      BA

      Záruka
      24 mesiacov
      Vaša cena  s RP*
      29.99 EUR
      Vaša cena s DPH
      35.99 EUR
      Vaša cena bez DPH
      29.99 EUR
       
      Objednať

            Popis produktu

            Optický box nástěnný vnitřní pro 8 SC simplex (LC duplex, E2000) Vybavený, kazeta, ochrany svárů, izolační páska, upevňovací šrouby/hmoždinky

            rozměr: 265x155x56mm

            Parametre

            Zaradenie1

            Kategória
            Patch panely

            Základné parametre5

            Kategória
            Cat8
            Osadené porty
            Modulárne
            Počet portov
            8
            Tienenie
            Podľa portov
            Veľkosť
            19"

            Dizajn a prevedenie4

            Typ svorkovnice
            Univerzal 110/Krone
            Výška
            1 U
            Vyväzovacia lišta
            Áno
            Zdroj
            Nie

            Súvisiace produkty12

            • všetky12
            • Konektory a spojky12
              Názov produktu   Dostupnosť   Cena bez DPH Cena s DPH    
            Optická spojka LC/LC, SM duplex
            Optická spojka LC/LC, SM duplex
            OXNET
            NTW-OEMOPP-0025
             

            skladom

            BA

            3.12 EUR 2.60 EUR

            bez DPH

            Optická spojka LC/LC, SM duplex APC
            Optická spojka LC/LC, SM duplex APC
            OXNET
            NTW-OEMOPP-0026
             

            skladom

            BA

            4.03 EUR 3.36 EUR

            bez DPH

            Optická spojka LC/LC, MM duplex
            Optická spojka LC/LC, MM duplex
            OXNET
            NTW-OEMOPP-0065
             

            nie je skladom

            BA

            3.12 EUR 2.60 EUR

            bez DPH

            Optická spojka LC/LC, MM OM3 duplex
            Optická spojka LC/LC, MM OM3 duplex
            OXNET
            NTW-OEMOPP-0066
             

            nie je skladom

            BA

            3.50 EUR 2.92 EUR

            bez DPH

            Optická spojka LC/LC, MM OM4 duplex
            Optická spojka LC/LC, MM OM4 duplex
            OXNET
            NTW-OEMOPP-0067
             

            nie je skladom

            BA

            5.14 EUR 4.28 EUR

            bez DPH

            Optická spojka LC/LC, MM OM5 duplex
            Optická spojka LC/LC, MM OM5 duplex
            OXNET
            NTW-OEMOPP-0068
             

            nie je skladom

            BA

            9.94 EUR 8.28 EUR

            bez DPH

            Optická spojka SC/SC, SM simplex
            Optická spojka SC/SC, SM simplex
            OXNET
            NTW-OEMOPP-0010
             

            skladom

            BA

            2.02 EUR 1.68 EUR

            bez DPH

            Optická spojka SC/SC, SM simplex APC
             

            skladom

            BA

            2.88 EUR 2.40 EUR

            bez DPH

            Optická spojka SC/SC, MM simplex
            Optická spojka SC/SC, MM simplex
            OXNET
            NTW-OEMOPP-0050
             

            nie je skladom

            BA

            1.82 EUR 1.52 EUR

            bez DPH

            Optická spojka SC/SC, MM OM3 simplex
             

            nie je skladom

            BA

            2.21 EUR 1.84 EUR

            bez DPH

            Optická spojka SC/SC, MM OM4 simplex
             

            nie je skladom

            BA

            2.54 EUR 2.12 EUR

            bez DPH

            Optická spojka SC/SC, MM OM5 simplex
             

            nie je skladom

            BA

            3.89 EUR 3.24 EUR

            bez DPH