0
  0
    
    

   FitStream Pro fialový , prenosný, USB nabíjatelný mixér

   Výrobca
   FitStream
   Kód
   ACFS-PRO-VIOLET
   EAN
   8582002427983
   Part No.
   FitStreamPRO-Violet
   Dostupnosť

   skladom

   skladom

   BA

   Recyklačný poplatok
   0.15 EUR , DPH:  20%  (Žehličky, hriankovače, mixéry, sendvičovače, rýchl)
   DPH
   20%
   Záruka
   12 mesiacov
   Vaša cena  s RP*
   45.82 EUR
   Vaša cena s DPH
   54.99 EUR
   Vaša cena bez DPH
   45.68 EUR
    
   Objednať

      Popis produktu

      FITSTREAM PRO MIXÉR

      Novinka, ktorá si zaslúži Vašu pozornost! FitStream PRO je najvýkonnejší prenosný mixér, ktorý ocarí svojim moderným slim dizajnom, ultimátnym výkonom a rýchlym nabíjaním. Je skvelým pomocníkom nielen do kuchyne, ale aj spolocníkom na cesty, ci do daždivých dní.

      PRENOSNÝ MIXÉR S ULTIMÁTNYM VÝKONOM
      Svoje nápoje si užijete bez kompromisov vdaka ultimátnemu výkonu mixéra. FitStream PRO je rozhodne najsilnejší prenosný mixér, ktorý si vdaka šiestim výkonným cepeliam z nehrdzavejúcej ocele lahko poradí s rozdrvením ladu a chutná ladová káva je vdaka nemu za pár sekúnd na svete.

      OBJEM AŽ 475ML
      FitStream PRO Vám pripraví viac než doteraz! Pri verzii PRO sme zvýšili objem mixéra až na 475ml, co pre Vás znamená sýtejšiu porciu a viac pôžitku z Vašich oblúbených nápojov. Zároven má priesvitná nádoba aj praktickú odmerku, ktorá Vám pomôže správne odhadnút objem tekutín pri rozlicných receptoch.

      ELEGANTNÝ SLIM DIZAJN
      FitStream PRO je navrhnutý tak, aby nebol iba mixérom, ale aj Vašim každodenným najlepším spolocníkom. Ak idete na cyklistiku, presúvate sa autom, alebo ho potrebujete vložit do kabelky, to všetko je možné s jeho elegantným “slim” dizajnom. Miesto si nájde naozaj všade a stane sa nielen praktickým pomocníkom, ale aj neodmyslitelnou súcastou Vašich bežných dní a každodenných aktivít.

      VÝDRŽ BATÉRIE AŽ 1 TÝŽDEN
      Tento mixér je priekopníkom na trhu vo výdrži batérie. Na jedno nabitie vydrží FitStream PRO až 30 mixovacích cyklov, co predstavuje až 30 nápojov! Raz mixér nabijete a potom ho bez problémov používate celý jeden týžden.

      JEDNODUCHÉ CISTENIE
      Cistenie mixéra nebolo nikdy jednoduchšie. Do FitStreamu PRO nalejte vodu, pridajte kvapku saponátu, spustite mixér a pockajte pár sekúnd. Následne vylejte obsah, mixér opláchnite a máte svoj FitStream pripravený na dalšie použitie.

      RÝCHLE A KOMFORTNÉ NABÍJANIE
      FitStream PRO rýchlo a jednoducho dobijete cez USB kábel, podobne ako mobilný telefón. Velkou výhodou je, že FitStream PRO je plne nabitý už za 45 minút. Zatial, co sa mixér dobíja, Vy stihnete prat, varit i upratovat, pretože FitStream PRO spája príjemné s užitocným.

      VODEODOLNÝ
      Presne tak – FitStream PRO je vodeodolný! A to z neho robí skvelého spolocníka aj do dažda. Vy budete potrebovat dáždnik, ale FitStream PRO to ustojí i bez neho a navyše zvládne ošpliechanie vodu aj pri jeho cistení a umývaní. Avšak pozor, nie je celkom nesmrtelný a preto šnorchlovanie nie je ešte jeho oblúbená aktivita. Vyhnite sa preto radšej ponáraniu do vody.

      BEZPECNOSTNÁ POISTKA
      Pri FitStreame PRO je bezpecnost naozaj dôležitá. Preto má bezpecnostnú poistku a tá chráni používatela pred poranením. Na nádobe sú magnety, ktoré musia byt zarovnané do presnej polohy, aby sa cepele mohli roztocit. Ak však nádoba nie je dotiahnutá správne, mixér sa nezapne a cepele sa neroztocia. Táto poistka chráni nielen pred poranením, ale je tiež indikátorom pre správne utiahnutie nádoby, aby sa z nej nic nevyliahlo.

      VŽDY CERSTVÉ NÁPOJE KDEKOLVEK A KEDYKOLVEK
      Byt FIT je naozaj jednoduché a nie nemožné. FitStream PRO, v spojení s ostatnými produktami z našej ponuky, je zárukou vždy zdravých, chutných, cerstvých a výživných nápojov a pokrmov kdekolvek a kedykolvek, ktoré máte ihned poruke. Doprajte si FitStream aj Vy a budte fit za každých okolností!

      TICHÝ
      FitStream PRO je unikátom na trhu aj preto, že je tichý a nerobí hluk, ako iné mixéry. Vdaka tomu ho môžete používat naozaj kdekolvek a v akúkolvek hodinu bez toho, aby ste rušili svoje okolie. Nezobudí ani spiace dieta v aute a Vy si ho vdaka tejto funkcii rozhodne zamilujete!

      BPA FREE
      Pri FitStream PRO je velký dôraz kladený na použité materiály a ich kvalitu. Všetky materiály, z ktorých je mixér vyrobený, splnajú najprísnejšie normy EÚ. Navyše, naše výrobky získali certifikáty CE, ROHS a BPA Free. BPA Free znamená, že jednotlivé casti a nádoba mixéra neobsahujú zdraviu škodlivé chemikálie a majú kvalitu kojeneckých fliaš. Z tohto dôvodu má FitStream prémiovú a nezávadnú kvalitu použitých materiálov.

      Slimový design - vhodný pre držiaky fľaší
      Objem - až 475 ml
      Výdrž - až 30 mixovacích cyklov
      Odolný voči ošpliechaniu
      Ľahké a bezpečné použitie

      POPIS PRODUKTU
      Názov produktu: FitStream PRO
      Popis produktu: prenosný batériový mixér
      Objem fľaše: 475 ml
      Materiál: certifikovaný potravinársky ABS plast
      Napájanie: DC 3.7 - 5.0 V
      Otáčky motora: 22 000 otáčok / min. bez náplne (odchýlka 15 %)
      15 000 otáčok / min. s náplňou (odchýlka 15 %)
      Príkon motora: až 45 W
      Batéria: 3 000 mAH (až 30 mixovacích cyklov)
      Nabíjanie: 45 - 70 minút cez priložený USB-C kábel s nabíjačkou
      na mobilný telefón
      Rozmery: 73 × 73 × 235 mm (šírka × hĺbka × výška)
      Váha: 490 g

      Parametre

      Zaradenie1

      Kategória
      Kuchynské spotrebiče

      Základné parametre2

      Farba
      Fialová
      Typ spotrebiča
      Mixér

      Vlastnosti a funkcie1

      Smart
      Nie