0
  0

   DJI Osmo Mobile SE

   Výrobca
   DJI
   Kód
   GTDJI740374
   EAN
   6941565939012
   Part No.
   740374
   Dostupnosť

   2 týždne

   2 týždne

   BA

   Recyklačný poplatok
   0.03 EUR , DPH:  20%  (Nezaradené IT&C zariadenia s hmotnosťou do max. 35)
   DPH
   20%
   Záruka spotrebiteľ
   24 mesiacov
   Záruka ostatné
   12 mesiacov
   Vaša cena  s RP*
   85.83 EUR
   Vaša cena s DPH
   103.00 EUR
   Vaša cena bez DPH
   85.80 EUR
    
   Objednať

      Popis produktu

      Ľahké skladacie telo Osmo Mobile SE a magnetický rýchloupínací dizajn uľahčujú prenášanie a zachytenie vašich záberov. S 3-osovou stabilizáciou a novo pridaným status panelom môžete prepínať režimy gimbalu iba stlačením tlačidla.

      Podrobný popis:
      Vytvorte magnetické okamihy

      Rozložte, zaklapnite a začnite používať. Ľahké skladacie telo Osmo Mobile SE a magnetický rýchloupínací dizajn uľahčujú prenášanie a zachytenie v okamihu. S novo pridaným stavovým panelom môžete prepínať režimy gimbalu stlačením tlačidla. Rad inteligentných funkcií pomáha dynamicky natáčať a zvýrazňovať momenty a dodáva kreativitu všetkému, čo chcete zachytiť.
      3-osová stabilizácia
      Magnetický dizajn
      Prenosný a skladací
      Active Track 5.0
      Jednoduché návody a úpravy jedným kliknutím
      Funkcia Quick Roll
      Kompaktný a prenosný dizajn

      Pripravený na použitie

      Vezmite si to so sebou

      Osmo Mobile SE sa ľahko skladuje a prenáša. Hoďte si ho do vrecka, aby ste, až príde inšpirácia, boli pripravení natáčať plynulé zábery priamo na mieste.

      Film v okamihu

      Či už ide o víťazný touchdown alebo prvé krôčiky dieťaťa, ste pripravení. Stačí upnúť svoj smartfón, nacvaknúť ho na gimbal a začať natáčať. Gimbal a magnetický držiak telefónu je možné oddeliť, čo vám umožní zaklapnúť alebo vybrať smartphone a zavolať a zdieľať vzrušujúce správy.

      Stabilný ako skala

      Vysoko presný bezkomutátorový motor Osmo Mobile SE je vybavený malým bezkomutátorovým motorom s vysokým krútiacim momentom, ktorý umožňuje gimbalu reagovať na mierne posuny aj pri kompenzácii [veľkých alebo ťažkých] smartfónov. [1]

      3-osává stabilizácia

      S novou generáciou riadiacich algoritmov Osmo Mobile SE vykonáva [kompenzáciu v reálnom čase] na základe polohy gimbalu, čím znižuje chvenie kamery pre hladké zábery.

      Pridanie ešte viac „chytrosti“ do vášho smartfónu

      ActiveTrack 5.0

      Závratná rotácia baletky ani rozviaty maznáčik sa nezastaví [Active Track 5.0].
      S novo optimalizovaným algoritmom môže váš gimbal sledovať stabilne na dlhšie vzdialenosti a pritom zachovať stredový rám vášho objektu. ActiveTrack môže dokonca rýchlo obnoviť sledovanie, aj keď je objekt krátko zablokovaný a znovu vstúpi do záberu.

      Časozber

      Osmo Mobile SE podporuje Časozber, Motionlapse a Hyperlapse s vloženými jednoduchými Motionlapse šablónami pre zhustenie zvýraznených klipov do úžasných videí.

      Časozber: Odložte fotoaparát a vnímajte scenériu. Zatiaľ čo si to užívate, nechajte Osmo Mobile SE vytvoriť časozber pre pohľad, ktorý si môžete zobrať so sebou.
      Motionlapse: Prednastavte dráhu gimbalu a pridajte do svojho timelapsa dynamický pohyb kamery.
      Hyperlapse: Či už sa vydávate na jarnú prechádzku alebo sa pozeráte na poľnohospodársku pôdu oknom z idúceho auta, s Hyperlapse môžete zhustiť pohyb do úžasnej pamäte.
      Nekonečné kreatívne nápady

      Chýba vašim videám niečo špeciálne? Osmo Mobile SE vás pokryje.

      Dynamický zoom: Posunutím posuvníka zoomu sa môžete „posunúť“ alebo „odsunúť“, aby snímka získala dojem hĺbky, kompresie a impozantného predĺženia času a priestoru.
      Ovládanie gestami: Chcete urobiť skupinovú fotku bez toho, aby ste niekoho vynechali? Natáčate konkurzné video, ale nemáte nikoho, kto by spustil kameru? Jednoduchým gestom ruky začnite a zastavte fotografovanie pred objektívom.
      Panoráma: Dychberúce scenérie by sa nemali natáčať po častiach. Panoráma je tu preto, aby zbalilo pohľad do jedného záberu kamerou. Zaseknutie doma? Pomocou CloneMe Pano sa môžete vyfotografovať na viacerých miestach naraz, aby ste dosiahli efekt trippy.
      Režim Story: Režim príbehu ponúka rôzne šablóny so zodpovedajúcimi pohybmi kamery, prechodmi, zvukovými stopami a ďalším, aby používatelia mohli zdieľať pútavé videá jediným kliknutím. K dispozícii sú aj vlastné šablóny. Je to vaše video. Vy riadite zábery.
      Tvorte, akonáhle sa objaví inšpirácia

      Horizontálne a Vertikálne

      S funkciou Quick Roll je ľahké prepínať medzi horizontálnym natáčaním pre dlhšie videá a vertikálnym natáčaním pre kratší obsah. A s režimom Tripod získate fotografovanie z pevného uhla v oboch orientáciách. Či už sa púšťate do vlogovania po meste alebo vytvárate remeselné návody, budete mať možnosť natáčať flexibilne.

      Intuitívna kontrola režimu

      S novým vstavaným [stavovým panelom] môžete pohodlne kontrolovať stav batérie, indikátor stavu systému a režim gimbalu. Stlačením tlačidla M môžete ľahko prepínať medzi štyrmi režimami gimbalu, čím okamžite zvýšite svoju stopáž.

      Režim Follow: V režime Follow pohľad kamery sleduje pohyby gimbalu pri otáčaní a naklápaní a zostáva stabilný počas nakláňania. Tento režim je vhodný pre fotografovanie smerom hore, dole a diagonálne.
      Uzamknutie klopený: Pohľad kamery iba sleduje pohyb gimbalu a zostáva stabilný počas naklápania a nakláňanie – ideálne na vodorovné fotografovanie alebo na pohyb okolo objektu.
      FPV: V režime FPV všetky tri osi gimbálu sledujú pohyb hlavného tela. To je skvelé pre dynamické natáčanie statických objektov, ako sú pamiatky, budovy alebo sochy.

      SpinShot: Stlačením joysticku doľava alebo doprava môžete ovládať otáčanie pohľadu kamery a vytvárať dynamické zábery. Ideálne pre natáčanie tlakom, ťahom a pohyby pod vysokým uhlom.

      Vstavaný kameraman

      Pomocou ShotGuides si môžete vybrať z radu [návodov na fotografovanie], aby zodpovedali vašej scéne. Návody sú ľahko pochopiteľné a zvládnuteľné. Jednoducho postupujte podľa pokynov a budete natáčať ako profesionál.

      LightCut

      S Osmo Mobile SE môžete preskočiť z aplikácie DJI Mimo do aplikácie LightCut, ktorá ponúka úpravy jedným kliknutím pomocou umelej inteligencie a množstvo exkluzívnych video šablón. Od natáčania až po spracovanie je to komplexné riešenie a je skutočne prívetivé pre nových tvorcov.


      Stránky o produkte:

      https://www.dji.com

      Parametre

      Zaradenie1

      Kategória
      Gimbaly

      Základné parametre18

      Farba
      Šedá
      Určené pre
      iPhone 6/6s, iPhone 5/5s/SE, iPhone SE (2020), iPhone X, iPhone XS, iPhone XR, iPhone XS Max, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone SE (2022)