0
  0

   DJI OM 6

   Výrobca
   DJI
   Kód
   GTDJICPOS0000021301
   EAN
   6941565939005
   Part No.
   CP.OS.00000213.01
   Dostupnosť

   skladom

   skladom

   BA

   Recyklačný poplatok
   0.03 EUR , DPH:  20%  (Nezaradené IT&C zariadenia s hmotnosťou do max. 35)
   DPH
   20%
   Záruka spotrebiteľ
   24 mesiacov
   Záruka ostatné
   12 mesiacov
   Vaša cena  s RP*
   140.83 EUR
   Vaša cena s DPH
   169.00 EUR
   Vaša cena bez DPH
   140.80 EUR
    
   Objednať

      Popis produktu

      DJI Osmo Mobile 6
      Osmo Mobile 6 je inteligentný stabilizátor smartphonu nabitý kreativními funkciami, 3-osou stabilizáciou, vstavanou teleskopickou tyčou. Je nejen kompaktní a snadno skladací, aby se Vám vošiel do dlane, ale automaticky sa spustí, akonáhle ho rozložíte. Aplikácia DJI Mimo usnadňuje efektívne fotografovanie, úpravy a zdielanie, což Vám umožní zachytit každý nezapomenutelný okamžik.

      Rýchle spustenie 3-osá stabilizácia ActiveTrack 5.0
      Zabudovaná teleskopická tyč Prenosný a skladný design Jednoduché návody
       

      Kompaktný a prenosný
      Noste svoj Osmo Mobile 6 na vzrušujúce dobrodružstvo. Vďaka kompaktnému a skladaciemu dizajnu sa ľahko zbalí a s rýchloupínacou magnetickou svorkou na telefón môžete začať bez toho, aby ste sa museli obťažovať so zložením puzdra telefónu. Zaklapnite alebo vyberte a  ste pripravení okamžite natáčať.

      Rýchle spustenie
      Osmo Mobile 6 sa automaticky zapne, akonáhle ho rozložíte. Zaklapnite spárovaný smartfón a automaticky sa objaví aplikácia DJI Mimo, ktorá vám umožní začať natáčať, akonáhle sa objaví inšpirácia.

      3osá stabilizácia
      Vďaka 3-osovej stabilizácii zachyťte plynulé, bezstratové výtvory na cestách, ktoré zapôsobia a ohromia. Osmo Mobile 6 integruje pokročilú stabilizačnú technológiu DJI, ktorá vám prináša silné, stabilné výsledky bez otrasov priamo vo Vašej ruke.

      Vyzerá naozaj dobre!
      Nová farba (Bridlicovo šedá) je elegantná, úhľadná a odolná voči škvrnám. Vďaka vylepšenému ergonomickému dizajnu a protišmykovej rukoväti vám Osmo Mobile 6 presne padne do ruky.

      Hladký operátor
      Pohodlne kontrolujte úroveň batérie a indikátor stavu systému a prepínajte medzi režimami gimbalu pomocou nového vstavaného panelu. Stlačením tlačidla M môžete preskakovať medzi štyrmi režimami, aby ste splnili svoje potreby pri natáčaní alebo pridali kreatívny talent.

      Follow
      V režime Follow pohľad kamery sleduje pohyby gimbalu pri otáčaní a naklápaní a zostáva stabilný počas otáčania. Tento režim je vhodný pre fotografovanie hore, dole a diagonálne.

      Zámok klopenia
      Pohľad kamery sleduje iba pohyb gimbalu a zostáva stabilný počas klopenia a klonenia – ideálny pre vodorovné fotografovanie alebo pohyb okolo objektu.

      FPV
      V režime FPV všetky tri osi gimbálu sledujú pohyb hlavného tela. To je skvelé pre dynamické natáčanie statických objektov, ako sú pamiatky, budovy alebo sochy.

      SpinShot
      Stlačením joysticku doľava alebo doprava môžete ovládať otáčanie pohľadu kamery a vytvárať dynamické zábery. Ideálne na natáčanie tlakom, ťahom a pohybmi pod vysokým uhlom.

      Stačí prejsť na ovládanie
      Bez námahy a plynule ovládajte zoom a ostrenie pomocou nového [bočného kolieska] Osmo Mobile 6. Otáčaním kolieska upravte ohniskovú vzdialenosť pre flexibilnú kompozíciu a hladko približujte a odďaľujte. A pre ešte lepšie filmové ovládanie jedným stlačením bočného kolieska prepnete na manuálne ostrenie.

      Inteligentné funkcie v pohotovosti
      Panorama - Vyskúšajte tri panoramatické režimy: pre vašu kreatívnu víziu sú k dispozícii 3x3, 240 ° alebo CloneMe. Skúste a uvidíte.
      Story Mode - Vyberte si šablónu, nasledujte pokyny a vytvorte úžasné krátke video, aj keď nemáte žiadne skúsenosti s nakrúcaním alebo strihom videí.
      DynamicZoom - Pridajte svojim výtvorom umelecký šmrnc pomocou funkcie DynamicZoom.
      TimeLapse - Zakrivenie času a priestoru pomocou Časozberu, Motionlapse a Hyperlapse. S jednoduchými šablónami Motionlapse môžete spojiť krásne okamihy do pôsobivých klipov.
      Ovládanie gestami - Ovládanie gestami uľahčuje zhotovovanie selfie alebo skupinové fotografie. Vytvorenie obrázku alebo spustenie videa nebolo nikdy tak pohodlné.
      S novým gimbálom neriskujete
      Rýchle prepnutie na portrét
      Plynulo prepínajte medzi režimom na šírku a na výšku jednoduchým dvojitým stlačením prepínacieho tlačidla.

      Držte krok
      ActiveTrack 5.0 je plne upgradovaný pre stabilnejšie sledovanie na dlhšie vzdialenosti. Vylepšená verzia umožňuje prednej kamere sledovať objekty, ktoré sa otáčajú do strany alebo sa točia. Počas kempovania, cestovania alebo natáčania na ulici gimbal automaticky udržuje objekt v úvrati, aby sa vaše zábery viac podobali príbehu.

      Vyťažte zo svojho DJI Osmo Mobile 6 čo najviac.

      Magnetický držiak na telefón - Zacvaknete svoj telefón do gimbalu behom pár sekúnd.
      Držiak na telefón so svetlom - LED svetlo s niekoľkými možnosťami jasu a farebnými teplotami vám dovoli natáčať aj za slabších svetelných podmienok.
      Balenie obsahuje:
      1x DJI Osmo Mobile 6
      1x Magnetic Phone Clamp 3
      1x Grip Tripod
      1x Power Cable USB-C
      1x Storage Pouch


      Stránky o produkte:

      https://www.dji.com

      Parametre

      Zaradenie1

      Kategória
      Gimbaly

      Základné parametre18

      Farba
      Šedá
      Určené pre
      iPhone 6/6s, iPhone 5/5s/SE, iPhone SE (2020), iPhone X, iPhone XS, iPhone XR, iPhone XS Max, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone SE (2022)