0
  0

   DJI Mavic 3 Classic (DJI RC)

   Výrobca
   DJI
   Kód
   GTDJI740393
   EAN
   6941565947673
   Part No.
   740393
   Dostupnosť

   2 týždne

   2 týždne

   BA

   Recyklačný poplatok
   0.03 EUR , DPH:  20%  (Nezaradené IT&C zariadenia s hmotnosťou do max. 35)
   DPH
   20%
   Záruka spotrebiteľ
   24 mesiacov
   Záruka ostatné
   12 mesiacov
   Vaša cena  s RP*
   1 457.50 EUR
   Vaša cena s DPH
   1 749.00 EUR
   Vaša cena bez DPH
   1 457.47 EUR
    
   Objednať

      Popis produktu

      Mavic 3 Classic s vysokým letovým výkonom a kamerou Hasselblad predstavuje dokonalú kvalitu vlajkovej lode v oblasti robenia snímok. Vezmite ho na akékoľvek dobrodružstvo a vytvorte nezabudnuteľné dielo. V porovnaní so štandardnou edíciou Mavic 3 má Mavic 3 Classic jednu Hasseblad kameru a nedisponuje funkciou na automaticke uzamknutie gimbalu. Táto verzia obsahuje ovládač DJI RC s displejom. Odporúčame k dronu zakúpiť aj DJI Mavic 3 Classic - Fly More Kit.
      Podrobný popis:

      Hlavné funkcie

      Fotoaparát Hasselblad 4/3 CMOS
      5,1K HD video
      Max. doba letu 46 minút
      Všesmerové snímanie prekážok
      Prenos HD videa na vzdialenosť 15 km
      Pokročilé RTH
      Mavic 3 Classic s vysokým letovým výkonom a kamerou Hasselblad predstavuje dokonalú kvalitu vlajkovej lode v oblasti robenia snímok. Vezmite ho na akékoľvek dobrodružstvo a vytvorte nezabudnuteľné dielo.

      Fotoaparát Hasselblad, Stvorený aby inšpiroval

      Preslávená švédska značka Hasselblad navrhla a skonštruovala leteckú kameru L2D-20c práve pre Mavic radu 3, do ktorej vložila profesionálny 4/3 CMOS v neuveriteľne kompaktnom priestore. Prísne štandardy spoločnosti Hasselblad sú aplikované ako na výkon hardvéru, tak na softvérové algoritmy, čím sa kvalita snímok dostáva na úplne novú úroveň.

      20 MPx: Efektívne pixely
      12-bitový RAW: Farebná hĺbka obrazu
      12.8 Stôp: Dynamický rozsah
      f/2.8-f/11: Nastaviteľná clona
      24 mm: Ekvivalentná ohnisková vzdialenosť
      VDAF: Technológia automatického ostrenia s detekciou zraku
      Mavic3 Classic-solo-01

      Prirodzené farebné riešenie Hasselblad (HNCS)

      Aby Mavic 3 Classic zachytával prirodzené farby rovnako ako ostatné fotoaparáty Hasselblad, používa objektív L2D-20c rovnaké prísne štandardy a má kalibrovaný každý pixel snímača so vstavaným HNCS. Vrcholom desiatok rokov fotografických skúseností sú živé, prirodzené farby jednoduchým stlačením spúšte, ktoré vám umožnia zachytiť dych vyrážajúcu krajinu alebo večernú žiaru bez nutnosti zložitých úprav alebo farebných predvolieb. Stiahnite si vzorové snímky TIFF.

      Profesionálne nahrávanie

      5.1K/50fps: Zaznamenávajte ostrejšie detaily. Technológia supersamplingu umožňuje nahrávanie záznamov v rozlíšení 4K/60 snímkov za sekundu.
      4K/120fps: Vysoké rozlíšenie aj vysoká snímková frekvencia bez problémov poskytujú spomalené videá v rozlíšení HD.
      10bitový D-Log: Poskytuje prirodzené farebné prechody so zachovaním viacerých detailov svetiel a tieňov pre väčšiu flexibilitu pri úpravách.
      HLG: Poskytuje vyšší dynamický rozsah, ktorý vyhovuje rôznym zariadeniam, a poskytuje zábery, ktoré nevyžadujú doladenie farieb v postprodukcii.
      Nočné snímky: Tento režim videa optimalizuje zábery pri slabom osvetlení, ako sú západy a východy slnka, a znižuje šum pre čistejšie zábery.
      Dlhšia doba letu

      Mavic 3 Classic je kompatibilný s batériami Mavic radu 3, ktoré umožňujú 40 minút vznášania a 46 minút letu, čo zaisťuje viac času na tvorbu a menej času na starosti o stav batérie.

      40 minút: Doba vznášania
      46 minút: Doba letu

      Zjednodušený let

      Všesmerové rozpoznávanie prekážok

      Vďaka systému APAS 5.0 Mavic 3 Classic pri lete nepretržite sníma objekty vo všetkých smeroch a rýchlo a plynule ich oblietava. Aj noví piloti môžu lietať s istotou a bezpečne a vytvárať plynulé zábery aj v zložitých scenériách.

      Horizontálny všesmerový kamerový systém
      Spodný kamerový systém
      Horný kamerový systém
      Extrémna presnosť

      Vďaka vysoko presnému polohovaniu na úrovni decimetrov je Mavic 3 Classic pri vznášaní extrémne stabilný. To zaisťuje nielen jasnejšie zábery s dlhou expozíciou, ale tiež pomáha nahrávať plynulejšie časozberné videá.

      Tempomat

      Ovládajte Mavic 3 Classic tak, aby ste mohli letieť ľubovoľným smerom bez toho, aby ste museli neustále stláčať ovládacie páčky. Vďaka tomu je let na dlhé vzdialenosti nielen jednoduchší, ale tiež pomáha obmedziť otrasy pri ručnom ovládaní a zaistiť plynulejší pohyb kamery.

      Pokročilé RTH

      S pokročilým RTH vždy končíte na vysokej úrovni. Táto aktualizovaná funkcia automatického návratu umožňuje Mavicu 3 Classic automaticky určiť optimálnu trasu späť do domovského bodu a rýchlo ju vykonať. Mavic 3 Classic dokáže vyletieť do určenej výšky a potom nájsť bezpečnú a efektívnu trasu späť do svojho domovského bodu, čím kombinuje výhody pokročilého RTH a tradičného RTH a umožňuje používateľom zvoliť najlepšiu možnosť podľa prostredia.

      Drone+RC_02

      Výkonný prenos videa

      Prenos O3+ a ďalšie

      S prenosovou vzdialenosťou až 15 km lietajte pokojne ďalej a stabilnejšie. Prenos O3+ dokáže prenášať živé vysielanie v rozlíšení 1080p/60 snímok za sekundu. To znamená, že obraz z kamery sa zobrazuje v špecifikáciách podobných tomu, čo kamera skutočne zaznamenáva. Vďaka tomu Mavic 3 Classic taktiež lepšie reaguje na vaše ovládanie.

      1080p/60 fps: Živý prenos
      15 km: Prenosová vzdialenosť

      Užitočné funkcie pre intuitívnu tvorbu

      ActiveTrack 5.0: Sledujte objekt z rôznych smerov, aby ste získali rozsiahlu komunikáciu s kamerou.

      MasterShots: Automatizované natáčanie a strih na vytvorenie filmových záberov.
      QuickShots: Automaticky vykonávajte profesionálne pohyby kamery, ako sú Dronie, Rocket, Circle a Helix.
      Hyperlapse: Ohromujúce zábery, ktoré zachytávajú a zrýchľujú plynutie času.
      Panoráma: Snímajte väčšie a detailnejšie zábery okolia pomocou panorámy.
      Vysokorýchlostný prenos QuickTransfer: Fotografie a videá je možné rýchlo preniesť do smartfónu a upravovať ich alebo zdieľať.


      Stránky o produkte:

      https://www.dji.com

      Parametre

      Zaradenie1

      Kategória
      Drony

      Základné parametre1

      Farba
      Šedá

      Video