0
  0

   DJI Avata Pro-View Combo (DJI Goggles 2)

   Výrobca
   DJI
   Kód
   GTDJI740344
   EAN
   6941565939739
   Part No.
   740344
   Dostupnosť

   2 týždne

   2 týždne

   BA

   Recyklačný poplatok
   0.03 EUR , DPH:  20%  (Nezaradené IT&C zariadenia s hmotnosťou do max. 35)
   DPH
   20%
   Záruka spotrebiteľ
   24 mesiacov
   Záruka ostatné
   12 mesiacov
   Vaša cena  s RP*
   932.50 EUR
   Vaša cena s DPH
   1 119.00 EUR
   Vaša cena bez DPH
   932.47 EUR
    
   Objednať

      Popis produktu

      DJI Avata (vo verzii Pro View Combo vrátane okuliarov DJI Goggles 2) je vybavený 1/1,7 palcovým CMOS snímačom a podporuje 4K ultraširokouhlý záznam s clonou f/2,8. Spolu s vysoko kvalitným zobrazovacím výkonom prináša výnimočné zábery, ktoré udrží vaše publikum na hrane sedadiel. Každý aspekt jeho konštrukcie bol vytvorený pre to, aby ste boli odvážni. Vstavaný ochranný kryt vrtúľ znamená, že ak sa Avata dostane do kontaktu s nejakým objektom, dokáže sa odraziť, zostať vo vzduchu a pokračovať v lete.DJI Goggles 2 sú teraz menšie, ľahšie a vybavené obrazovkami Micro-OLED, takže pri navigácii na oblohe zažijete čistý výhľad.

      Nebo je vaším ihriskom

      Keď skombinujete Avata s okuliarmi a pohybovým ovládačom, let bude prístupný všetkým. Zažite vzrušenie z úplného ponorenia s bezkonkurenčnou bezpečnosťou a kontrolou. Prijmite svoju spontánnosť a zachyťte svet okolo seba. Niektorí z nás boli Zrodení na lietanie.

      DJI Avata

      Kde sa agilita stretáva s húževnatosťou

      Kompaktný a ľahký DJI Avata je obratný v stiesnených priestoroch. Každý aspekt jeho designu bol vytvorený tak, aby ste boli odvážni. Vstavaný kryt vrtule znamená, že pokiaľ sa Avata dostane do kontaktu s predmetom, môže sa odraziť, zostať vo vzduchu a môže pokračovať v lete.

      DJI Goggles 2

      Posaďte sa na sedadlo pilota

      Užite si komfort a pohodlie ďalšej úrovne s okuliarmi DJI Goggles 2. Teraz menšie, ľahšie a vybavené obrazovkami Micro-OLED, takže pri navigácii po oblohe zažijete výnimočnú jasnosť. DJI Avata tiež podporuje DJI FPV Goggles V2.

      DJI Motion Controller

      Získajte cit pre lietanie
      S DJI Motion Controller je intuitívny let vo vašich rukách. Stlačte spúšť a otočte zápästím dopredu alebo zahnite za roh. Ovládacie prvky sa ľahko používajú
      a poskytujú úplne jedinečný spôsob lietania.

      Perfektné balenie

      DJI Goggles 2 sú kompaktné a ultraprenosné. Skladacia anténa a ľahká konštrukcia umožňujú ľahké skladovanie, pohodlné nosenie a sú vhodné na dlhodobé používanie. Vďaka dvojhodinovej výdrži batérie a super rýchlemu nabíjaniu môžete byť vždy pripravení na pohlcujúci let.

      1080p Micro-OLED obrazovky

      Pocíťte každý let s DJI Avata a Goggles 2. Dve HD Micro-OLED obrazovky ponúkajú ohromujúcu jasnosť a obnovovaciu frekvenciu až 100 Hz. Okuliare predstavujú plynulé živé vysielanie na celej obrazovke pred vašimi očami a vytvárajú tak pohlcujúci svet neobmedzeného potenciálu.

      Dioptrická korekcia

      DJI Goggles 2 ponúka nastavenie dioptrií od +2,0 D do -8,0 D pre optimalizované sledovanie a pohodlie. Uzamknite nastavovací gombík, aby ste zafixovali dioptriu na mieste a zabránili tak náhodným dotykom počas používania alebo skladovania.
      Epické pohyby si zaslúžia epické zábery

      Prielom vo vizuáloch FPV

      DJI Avata je vybavený 1/1,7 palcovým snímačom CMOS a podporuje ultraširokouhlého záznamu 4K s clonou f/2.8. Spolu s vysoko kvalitným zobrazovacím výkonom prináša výnimočné vizuálne efekty, ktoré udržia vaše publikum na kraji svojich sedadiel.

      Senzor: 1/1,7 palca
      Video: 4K/60 snímkov za sekundu
      Super široké FOV: 155°
      Farebný režim: D - Cinelike
      EIS: RockSteady 2.0
      EIS: HorizonSteady
      155° Super široké zorné pole

      Väčšina kamerových dronov ponúka v najlepšom prípade 84° zorné pole. DJI Avata so svojim super širokým 155° zorným poľom nakopne veci. Táto rozšírená perspektíva je bližšie k tomu, čo vidíme na vlastné oči, a vytvára pôsobivé, hyper-pohlcujúce vizuály.

      Plynulé natáčanie

      Vďaka RockSteady 2.0 a HorizonSteady udržujte svoje zábery stabilné pri lete smerom dole a potápanie. Tieto vlajkové technológie otvárajú svet filmových možností tým, že obmedzujú chvenie fotoaparátu a zaisťujú plynulé ultra-HD video.

      RockSteady 2.0: RockSteady aktívne znižuje chvenie kamery v reálnom čase.
      HorizonSteady: HorizonSteady uzamkne vaše zábery na horizontálnej úrovni pre filmové efekty.Agilita v strižni

      Ponorte sa do sveta farieb fotografovaním v režime D - Cinelike. Vylepšite svoje zábery pomocou pokročilého triedenia farieb v post-editácii a premeňte svoj výtvor na majstrovské dielo.

      Váš robustný spoločník

      Prenosný a pripravený na dobrodružstvo

      Avata využíva nový inovatívny design, ktorý je vyrobený s ohľadom na pohodlie. Je ľahšia, skladnejšia a ľahko sa prenáša.

      Buď odvážny. Leť ďaleko.

      DJI Avata je odolný, takže môžete byť odvážni. Odolný rám znižuje riziko poškodenia a poskytuje vám väčší pokoj. Nový aerodynamický dizajn s kanálikmi optimalizuje energetickú účinnosť a umožňuje pôsobivú dobu letu až 18 minút.

      Dôvera zrodená z bezpečia

      Systém snímania prekážok smerom dole

      Okrem vstavanej ochrany vrtúľ má Avata dvojité senzory smerom dole a infračervené snímanie ToF pre ešte väčšiu bezpečnosť. Tieto senzory detekujú prekážky pod nimi a umožňujú Avata vykonávať let v nízkych nadmorských výškach alebo v interiéri.

      Kto povedal, že bezpečnosť nie je zábava?

      Užite si zážitok s menšou úzkosťou z letu. Tlačidlo núdzovej brzdy pohybového ovládača vám umožní kliknutím na tlačidlo zastaviť. A s podporou RTH získate ďalšiu ochranu, keď je batéria vybitá alebo vypadne signál.

      Let v nízkej nadmorskej výške: Vyskúšajte si let s Avata v malej výške a bezpečne kĺzajte lákavo blízko zeme.[11] To v kombinácii so superširokým zorným poľom vytvára vzrušujúcu, jedinečnú perspektívu.
      Zastaviť a preniesť sa: Ak narazíte na situáciu, ktorá vyžaduje náhle zastavenie, kliknite na tlačidlo núdzovej brzdy. Avata bude visieť na mieste, čím sa zníži riziko potenciálnych nehôd.
      Prenos signálu, na ktorý sa môžete spoľahnúť

      Avata prináša vlajkový systém na prenos obrazuDJI O3+ a všesmerové antény 2T2R pre bezkonkurenčnú stabilitu a odozvu počas letu. Užite si ostré a plynulé zobrazenie v reálnom čase vo svojich okuliaroch, a to aj v prostredí s rušením.

      1080p: Maximálna kvalita prenosu videa
      100 fps: Maximálna snímková frekvencia prenosu videa
      30 ms: Najnižšia latencia prenosu videa
      10 km: Maximálny dosah prenosu videa
      50 Mbps: Maximálna prenosová rýchlosť videa
      H.265: Kódovanie prenosu videa
      * Pri používaní DJI Goggles 2 v otvorenom vonkajšom prostredí bez rušenia Ovládnite svoje pohyby

      DJI Avata je kompatibilný s niekoľkými diaľkovými ovládačmi, z ktorých každý odomyká rôzne možnosti. Letecký simulátor je ideálny na zdokonaľovanie vašich schopností alebo na vyskúšanie našich rôznych režimov ovládania, ktoré ponúknu obohatené vizuálne efekty a nové príležitosti.

      Maximálna presnosť

      Lietajte v manuálnom režime s DJI FPV Remote Controller 2 pre dosiahnutie pokročilých letových pohybov, stabilných efektov leteckej fotografie.

      Stránky o produkte:

      https://www.dji.com

      Parametre

      Zaradenie1

      Kategória
      Drony

      Základné parametre1

      Farba
      Šedá