0
  0

   DJI Air 2S Fly More Combo (DJI Smart Controller)

   Výrobca
   DJI
   Kód
   GTCPMA0000037001
   EAN
   6941565911612
   Part No.
   CP.MA.00000370.01
   Dostupnosť

   do týždňa

   do týždňa

   BA

   Recyklačný poplatok
   0.03 EUR , DPH:  20%  (Nezaradené IT&C zariadenia s hmotnosťou do max. 35)
   DPH
   20%
   Záruka spotrebiteľ
   24 mesiacov
   Záruka ostatné
   12 mesiacov
   Vaša cena  s RP*
   1 457.50 EUR
   Vaša cena s DPH
   1 749.00 EUR
   Vaša cena bez DPH
   1 457.47 EUR
    

      Popis produktu

      Výkonný dron DJI Air 2S vám prinesie nezameniteľný zážitok z vtáčej perspektívy a umožní vám neuveriteľne detailne natočiť okolitú krajinu. Disponuje 1-palcovým CMOS senzorom, výdržou batérie 34 minút a kompaktným telom s váhou menej ako 600 g. Vďaka technológii OcuSync 3.0 dokáže prenášať ultra čistý a spoľahlivý obraz až na vzdialenosť 8 km a vďaka 3osovej stabilizácii si poradí aj vo veternom počasí. Vysoký dynamický rozsah, vysoké rozlíšenie a presná reprodukcia farieb zaručia, že aj nočné scény budú ostré a plné farieb a pre fotografovanie za zlých svetelných podmienok poslúži formát RAW s vysokým dynamickým rozsahom. Dron vyhotovuje 20Mpx fotografie a videá v rozlíšení až 5,4K 30 fps alebo 4K 60 fps a pýši sa inteligentnými funkciami ako MasterShots, Active Track 4.0, Spotlight alebo Point of Interest a nechýba ani funkcia detekcie prekážok v štyroch smeroch či podpora 180° širokouhlého HyperLapse.

      DJI Air 2S
      Dron DJI Air 2S so sebou prináša veľa inteligentných funkcií ako napríklad ActiveTrack, APAS, dosah prenosu až 8 km (CE) vďaka OcuSync 3.0 a výdrž batérie neuveriteľných 34 minút. Disponuje 1-palcovým CMOS senzorom a kompaktným telom, ktoré váži menej ako 600 g. V neposlednom rade prináša tiež 5,4K video. DJI Air 2S je ultimátny dron pre cestujúcich fotografov. Vezmite si tento nadupaný dron všade so sebou, aby ste mohli zažiť a natočiť svet okolo vás a to neuveriteľne detailne.

       

      Hlavné funkcie
      1-palcový CMOS senzor

      5,4K video

      MasterShots

      8 km 1080p video prenos

      Vnímanie prekážok v štyroch smeroch

      Veľký svet, veľký senzor
      Vybavený 1-palcovým obrazovým senzorom a veľkými 2.4µm pixelmi, DJI Air 2S je schopný natáčať 5.4K video pri 30fps a 4K video pri 60fps. Zachyťte akýkoľvek moment s prirodzenou jasnosťou a autentickými farebnými tónmi, ktoré sú potrebné pre výsledky, ktoré ohromia.

      20 MPx

      Video 5.4K 30fps / 4K 60fps

      1-palcový CMOS senzor

      2.4 µm pixely

      Rozsvieťte tmu - Zachyťte krásu sveta, aj keď sa zotmie. Vďaka vysokému dynamickému rozsahu, vysokému rozlíšeniu a presnej reprodukcii farieb sú aj nočné scény ostré a plné farieb.

      Jedna miliarda farieb - Plne sa ponorte do všetkých odtieňov okolo Vás. 10-bitový Dlog-M farebný profil zvládne nahrávať až 1 miliardu farieb a pri tom zanechá všetky male detaily, vďaka ktorým zábery vynikajú.

      Foťte RAW - Fotografie vo formáte RAW s vysokým dynamickým rozsahom až 12.6 stôp zachytia viac vizuálnych informácií v každej scéne, aj keď sú svetelné podmienky zlé alebo príliš zložité. To poskytuje viac možností v post-procese, čo dodáva tvorcom viac možností ako získať presne taký vzhľad, ktorý si želajú.

      Inteligentné HDR - Technológia inteligentnej HDR automaticky zlúči niekoľko fotografií, čím zvýši dynamický rozsah bez nutnosti úprav v post-procese. To znamená, že jemné detaily v tieňoch aj vo svetlých miestach zostanú a vytvoria bohatší obraz s väčšou hĺbkou.

      Hyperlapse a panorámy - Zrýchlite čas a pohyb jedným stlačením a vytvorte úžasný hyperlapse. Tiež môžete zachytiť väčšie a detailnejšie zábery Vášho okolia pomocou panorámy.

      Funkcia MasterShots
      Ďalšie evolúcia smart režimu QuickShots, MasterShots je pokročilá bezpilotná funkcia, ktorá dokáže vytvoriť tie najlepšie zábery na akomkoľvek mieste, a to iba jedným kliknutím. Jednoducho vyberte váš subjekt a dron bude natáčať, zatiaľ čo bude vykonávať desať rôznych manévrov. Celú dobu si udrží subjekt uprostred záberu a vytvorí krátku filmovú sekvenciu.

      Funkcia FocusTrack
      FocusTrack ponúka Spotlight 2.0, ActiveTrack 4.0 a Point of Interest 3.0, vďaka čomu zvládne DJI Air 2S sledovať alebo obletieť váš subjekt ľavou zadnou.

      Spotlight 2.0 - Kamera zostáva vycentrovaná na subjekt, zatiaľ čo letíte do špirály a / alebo zachytávajú zábery zblízka. Funkcia Zoom tiež dovoľuje urobiť čisté zábery z bezpečnej vzdialenosti.

      ActiveTrack 4.0 - Hladko sledujte svoj subjekt, zatiaľ čo sa dron sám vyhýba prekážkam. Aj keď subjekt na chvíľku stratíte, môžete rýchlo pokračovať v sledovaní počas letu.

      Point of Interest 3.0 - Jednoducho vytvorte videa lietaním v perfektnom kruhu, zatiaľ čo je váš subjekt držaný uprostred záberov.

       

      Každé dobrodružstvo si zaslúži 2S
      Menej strachu, viac objavovania - Kombinácia prenosnosti, bezpečnosti a autonómnych technológií v praxi znamená, že sa nemusíte strachovať ale môžete jednoducho v pokoji lietať. Vezmite DJI Air 2S do neba sebavedome, pri každom lete.
      APAS 4.0

      O3 Video prenos

      Snímanie okolitého prostredia
      DJI Air 2S je schopný vnímať prostredie okolo seba v štyroch smeroch: hore, dolu, dopredu a dozadu. Algoritmy pre pokročilý systém asistencie pilota (APAS 4.0) boli ešte zdokonalené, čo znamená, že sa DJI Air 2S v pokoji vyhne prekážkam aj v zložitejších scenároch a vyšších rýchlostiach.

      OcuSync 3.0 prenos
      DJI Air 2S disponuje najpokročilejšou technológiou prenosu obrazu, ktorú DJI kedy predstavilo. O3 (OcuSync 3.0) dokáže prenášať ultra čistý a spoľahlivý obraz zakaždým keď vzlietnete, a to ešte ďalej ako kedykoľvek predtým.

      Prenos videa až na vzdialenosť 8 km

      Prenos videa v 1080p

      2.4 / 5.8 GHz Dual frekvencie a 4 antény

      Bezpečnejšie alebo s ADS-B
      DJI Air 2S poskytuje dodatočnú vrstvu vzdušnej bezpečnosti vďaka bezpečnostným systémom AirSense. Tie poskytujú ADS-B letové súradnice z lietadiel a vrtuľníkov vo vašom okolí, zobrazujú tieto stroje na mape a poskytujú zvukové a vizuálne upozornenie cez aplikáciu DJI Fly, aby ste mohli udržať svojho dron v dostatočnej vzdialenosti od nich.

      Obsah balenia:


      1× dron Air 2S
      1× ovládač DJI Smart Controller
      3× inteligentný letový akumulátor
      1× nabíjačka batérii
      1× napájací kábel
      6× pár nízko hlukových vrtulí
      1× ochrana gimbalu
      1× USB-C kábel
      1× USB-C kábel pre ovládač
      1× microUSB kábel pre ovládač
      1× lightning kábel pre ovládač
      1× náhradný pár joystickov
      1× set ND filtrov (ND4/8/16/32)
      1× nabíjací HUB pre 3 batérie
      1× powerbank adaptér na batériu
      1× prenosná taška DJI cez rameno


      Stránky o produkte:

      https://www.dji.com

      Parametre

      Zaradenie1

      Kategória
      Drony

      Základné parametre1

      Farba
      Biela

      Video